KONST / Litografier / Litografi 9467270
nr 946 7270
Gustaf Isander
(1863-1929), Sverige
Litografi, Gustaf Isander (1863-1929), Ã…rsta Holmar, signerad. 1922, motivet: 23x32
Gustaf Isander, svensk målare född 1863, död 1929.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:18:14
25/2 17:20:47
100 kr
2/3 19:13:14